Pro pokročilé: Jak smysluplně využívat iPady ve výuce II.

Tento interaktivní seminář je určen učitelům, kteří již technologie (iPady) ve výuce občas využívají. Cílem je ukázat učitelům, jak mohou technologie (iPady) implementovat do výuky na základních a středních školách. Seminář je zaměřen na aplikace, které jsou vhodné k formativnímu hodnocení žáků, prezentování, projektovému vyučování a především přípravě takových aktivit, které bez technologií jsou zcela neproveditelné.

Účastníci kurzu se také naučí pracovat s aplikacemi, které nazýváme “prázdné aplikace”. Jedná se o aplikace, které nemají žádný obsah, ten si studenti nebo učitelé tvoří sami. Tyto aplikace jsou vhodné napříč vyučovacími předměty jak na základních, tak středních školách. Seminář bude dále doplněn o příklady dobré praxe ze základních a středních škol v České republice a zahraničí.

Kdy: 14.11.2019, 13:00 - 17:00
Cena: 990 Kč
Obsazenost: 12 / 20
Kde (mapa): Golden office - Praha 4, Bezová 1658/1, 14700, Braník, Praha 4

Máte otázky ?

Ozvěte se nám, rádi je zodpovíme !

Jan Jílek
jan.jilek@24u.cz
+420 734498690

Co se na semináři dozvíte ?

Na semináři probereme podrobně tyto aplikace a také ukáme jak pracovat s dokumenty v iPadu.

Classroom
Nearpod
Explain Everything
Adobe Spark


Semináře se mohou zúčastnit maximálně tři učitelé z jedné školy.

Školitel

Mgr. Tereza Havránková, Apple Professional Development Trainer
Jan Jílek, DiS, 24U, s.r.o.

Partneři

24U s.r.o. - skolstvi.24u.cz

Registrujte se

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře udělujete 24U s.r.o., IČ: 26152584, se sídlem Zvole u Prahy, Skochovická 88, PSČ 252 45, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 74920 souhlas s využitím Vašich osobních údajů, které jsou obsaženy ve formuláři, k zasílání obchodních sdělení o nabídkách a novinkách 24U s.r.o. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat. Podrobnosti o nakládání s Vašimi osobními údaji a Vašich právech s tím souvisejících jsou obsaženy v zásadách zpracovávání a ochrany osobních údajů.
Loader